1. R

  Ryszard

  25 grudnia 2017

  Punktualnie, bez pośpiechu, rzeczowo i szczerze. Pan profesor wzbudza zaufanie. Jak najbardziej polecam.

 2. a

  adamdulak06

  15 listopada 2017

  Jestem bardzo zadowolony z konsultacji. Rozmowa szczera, prosta, szczegółowa, i co najważniejsze na temat.

 3. z

  z.grzegowski

  29 października 2017

  Bardzo miły, kompetentny lekarz, zadawał konretne pytania dotyczace przebiegu choroby. Bez pośpiechu udzielał wyczerpujących odpowiedzi na zadane przeze mnie pytania. Lekarz godny polecenia, w razie potrzeby na pewno zgłosiłbym się ponownie do Pana doktora.

 4. j

  jm.hanc

  17 października 2017

  Bardzo dobry lekarz. Świetny kontakt z pacjentem. Pełen profesjonalizm oraz szacunek. Polecam gorąco!

 5. L

  Ludwik N

  1 sierpnia 2017

  Wizyta dotyczyła konsultacji w sprawie ewentualnego nowotworu trzustki na co mogło wskazywać badanie TK jamy brzusznej. Był to mój pierwszy kontakt z doktorem i oceniam go bardzo pozytywnie. Wyjaśnienia doktora są merytoryczne, a żadne zadane pytanie nie pozostało bez odpowiedzi. Uzyskałem wskazówki co do dalszego postępowania w zakresie diagnostyki oraz postępowania kontrolnego w przyszłości. Doktor poświęcił mi znacznie więcej czasu od przeznaczonego standardowo na wizytę, nie wspominając już o kulturze osobistej. Mogę szczerze polecić doktora innym pacjentom. L.N.

 6. h

  heniakanka

  20 czerwca 2017

  Dzisiaj miałam wizytę u dr. Haća Bardzo profesjonalnie dr wyjaśnił mi jak wygląda moje schorzenie i co trzeba zrobić za badania. Jestem bardzo zadowolona. Pełna kultura i bardzo dużo wiedzy Polecam jeżeli ktoś ma problemy z układem pokarmowym tylko dr Hać

 7. e

  emirkem1

  24 maja 2017

  Nie będę pisał o zawodowych kompetencjach Pana Profesora. Jest dużo opinii które w pełni oddają jego mistrzostwo w praktykowaniu wiedzy medycznej. Napiszę o humanistycznym stosunku Pana Profesora do pacjenta. W przeciwieństwie do większości lekarzy którzy nie mają czasu ani chęci tłumaczyć choremu na co choruje i co w związku z powyższym można zrobić a także co planują robić. Pan Profesor znajdzie czas aby ludzkim , zrozumiałym dla normalnych ludzi językiem opisać stan zdrowia pacjenta, wszelkie możliwe konsekwencje, planowane działania i przewidywane rezultaty. Jest niezwykle pragmatyczny ale też, w przeciwieństwie do powszechnej w polskiej służbie zdrowia znieczulicy potrafi okazać zrozumienie dla cierpienia pacjenta oraz jego najbliższych a także okazać w swoim działaniu wielkie serce. Bez wątpienia jest jednym z niezbyt licznych dziś w Polsce lekarzy którzy przysięgę Hipokratesa praktykują sercem, czynem i umysłem. Życzę wszystkim chorym i cierpiącym aby na ich drodze znalazł się taki lekarz. Mirosław Kempiak

 8. S

  Sandra

  12 maja 2017

  Pierwszy raz byłam u Pana Profesora.Lekarz godny polecenia.Mam poważny problem zdrowotny.Profesor poświęcił mi bardzo dużo czasu, analizując i wyjaśniając mój przypadek.Pierwszy raz byłam tak profesjonalnie przyjęta przez lekarza.Dzięki Profesorowi mam kontakt do specjalisty który mi pomoże.Dziękuję Panu.

 9. K

  Katarzyna

  18 stycznia 2017

  Była to moja pierwsza wizyta u Pana Docenta. Może nie do końca usłyszałam to, co chciałabym usłyszeć , ale przecież nie o to chodzi. Pan Docent dokładnie i obrazowo wyjaśnił moje schorzenie i udzielił wskazówek co do dalszego postępowania. Pełen profesjonalizm, okraszony cieplem, uśmiechem, serdecznością i życzliwością. Panie Doktorze, dziękuję za poświęcony czas, cierpliwość oraz wszystkie porady, nie tylko z zakresu chirurgii. Polecam wszystkim i pozdrawiam, Katarzyna

 10. m

  magda

  11 stycznia 2017

  Lekarz z bardzo dobrym kontaktem z pacjentem. Tłumaczący procedury medyczne w prosty sposób. Prowadzi pacjenta „po nitce do kłębka”. Po wizycie byłam podniesiona na duchu, spokojna i pełna wiary w fachowość lekarza i możliwości medycyny.

 11. z

  zoo.s

  21 grudnia 2016

  Wyjątkowy sposób rozmowy z pacjentem. Uspokaja pokazując równocześnie powody swojej oceny choroby i sposoby dalszego leczenia. Oby potrafił przekazać młodym lekarzom nie tylko swoją wiedzę, ale i sposób postępowania – empatię i ciepło skierowane do pacjenta. Niespotykane!

 12. b

  bogumilafialkowska

  7 lipca 2016

  Nieograniczony czas wizyty! Sympatyczna postawa lekarza likwidująca stres pacjenta. Bardzo wnikliwy wywiad, skrupulatna analiza dokumentacji. Konkrety! Dokładny opis ( dla pacjenta do ręki)z przebiegu wizyty wynikający z analizy dokumentacji medycznej i wywiadu z zaleceniami dalszego działania dla pacjenta! Bardzo polecam tego lekarza!

 13. b

  biurorach.fil

  25 maja 2016

  Świetny Fachowiec. Wyczerpująco wyjaśni , omawianą chorobę,jak i sposoby jej leczenia, lub dalsze z nią postępowanie.

 14. r

  rysio.l

  7 kwietnia 2016

  Znakomity Lekarz przez duże L. Nie spotkałem w swoim życiu tak wspaniałego Fachowca. Przystępnie wyjaśnił problem choroby mojej żony i jakie podjąć leczenia. Pełna życzliwość i profesjonalizm. Bardzo dziękuję i polecam każdemu.

 15. R

  Ryszard Mazurkiewicz

  12 marca 2016

  Ogromne podziękowanie za wizytę odbytą w dniu 8 marca 2016 r. Kompetencje i fachowość Pana Profesora były dla mnie oczywistymi, ale zyskałem, dzięki empatii Pana Profesora i cierpliwemu wytłumaczeniu specyfiki mego schorzenia, wyciszenie w emocjach, które towarzyszą chorobie i oczekiwaniu na operację. Z wyrazami szacunku, Ryszard Mazurkiewicz

 16. J

  Jan

  11 marca 2016

  Lekarz bardzo dokładnie sprawdza badania,w przystępny sposób przedstawia pacjentowi plan leczenia,trafna diagnoza.Budzi ogromne zaufanie,a przy tym ciepły człowiek.Dziękujemy losowi,że mogliśmy trafić do niego. Życzymy Doktorze wielu osiągnięć w pracy zawodowej. Dziękujemy za przeprowadzoną operację i opiekę kolegom lekarzom i zespołowi pielęgniarek. Pacjent Jan G.

 17. K

  Krystyna

  3 lutego 2016

  Bardzo rzeczowy, miły i profesjonalny kontakt z pacjentem. Potrafi wyczerpująco i w sposób jasny wytłumaczyć sprawy związane z chorobą i tokiem leczenia. Widoczne jest duże zaangażowanie lekarza w rozwiązywanie problemów zdrowotnych pacjenta. Bardzo sympatyczna wizyta. Lekarz godny polecenia.

 18. l

  lech.mikolaj

  28 października 2015

  Zdecydowanie polecam. Kontakt bardzo dobry. Lekarz przedstawił sprawę jasno, co bardzo ułatwiło mi dalsze procedury.

 19. M

  Monika Pioch

  2 września 2015

  Doskonały kontakt, zdecydowanie polecam, w końcu wiem „na czym stoję”, jaki jest plan działania. Pełen profesjonalizm i odpowiedzi na każde moje pytanie. Dziękuję bardzo.

 20. T

  TR

  28 sierpnia 2015

  Bardzo dobry lekarz. Przesympatyczny i bardzo zaangażowany, żeby pomóc pacjentowi. Serdecznie dziękuję.

 21. r

  ragdjas

  21 sierpnia 2015

  Bardzo konkretny i profesjonalny , do tego miły szczery i uśmiechnięty doktorek polecam wszystkim jeżeli macie Państwo jakiekolwiek obawy to nie ma czego się bać Pełen Profesjonalista z zakresu chirurgi i nie tylko

 22. r

  raisa.mleczki

  19 czerwca 2015

  To była moja pierwsza wizyta, jestem bardzo zadowolona – pełen profesjonalizm, życzliwość i poszanowanie pacjenta, Polecam.

 23. M

  Mirosława Bisewska

  22 kwietnia 2015

  Przede wszystkim doskonały kontakt z pacjentem, doskonały merytoryczny fachowiec w każdym calu – Przekazuje pozytywną energię – pacjent wyciszony i zdiagnozowany . Dziękujemy bardzo za podsumowanie naszej obszernej dokumentacji medycznej . – pozdrawiamy – gdynianki

 24. K

  Karina myszk

  12 lutego 2015

  Bardzo sympatyczny fachowiec,bardzo skromny ,doskonale i w prosty sposob informuje o chorobie i sposobie leczenia.

 25. L

  Liliana

  12 lutego 2015

  Profesjonalny, analityczny, dociekliwy, poszukujący optymalnych rozwiązań. Bardzo dokładnie sprawdza badania (nie na podstawie opisu, ale analizując obraz np. na nagraniu tomografii). Szczegółowo odpowiada na każde pytanie. Wyjaśnia od strony medycznej przyczynę choroby. A przy tym wszystkim serdeczny, ludzki. Warto mu zaufać.

 26. J

  Jarosław Święcicki

  4 lutego 2015

  Jarosław Święcicki. Czytając wcześniejsze opinie o Panu Doktorze Stanisławie Haciu zastanawiałem się co można jeszcze napisać bardziej pozytywnego,więc dodam,że w przypadku mojej żony Pan Docent Hać po zapoznaniu się z dokumentacją lekarską przekazał nam informację w sposób bardzo przystępny,racjonalny,a przede wszystkim ludzki.Panie Docencie najwyższa ocena nie tylko z chirurgii,ale i psychologii.Nie nadużyję słowa jeżeli napiszę,że Dziękuję Za Życie Żony.

 27. Z

  Zadowolony pacjent

  30 stycznia 2015

  Zdecydowanie polecam.Pełen profesjonalizm Pana doktora.Informacje na temat leczenia i schorzenia w pełnym zakresie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

5 − 4 =

Close form

Zarezerwuj wizytę